O mnie
Witam Cię w świecie moich akwarelowych ilustracji. 
 
Wyznaję motto: Maluję emocje. Koloruję wspomnienia.
 
Sztuka towarzyszyła mi od najmłodszych lat za sprawą artystycznej duszy mojej mamy, która dużo o niej opowiadała i otoczyła nią nasz dom rodzinny. Będąc dzieckiem rysowałam swoje pierwsze obrazki. Młodzieńcze zainteresowanie przerodziło się w dorosłym życiu w hobby, aby ostatecznie stać się pasją i sposobem na codzienną pracę.
 
W sklepie znajdziesz obrazy oraz ilustracje mojego projektu. Do wyboru masz wysokiej jakości wydruki lub prace malowane ręcznie na zamówienie. Większość mojej twórczości opiera się o personalizowane projekty, jeśli więc chciał/a byś coś zamówić, skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie.
  
Specjalizuję się w malowaniu akwarelami. Posługuję się najwyższej jakości farbami renomowanej marki Renesans oraz specjalistycznym bezkwasowym papierem do akwareli. Moją drugą ulubioną formą przekazu jest rysowanie cienkopisem, które najczęściej towarzyszy pracom na potrzeby książek dla dzieci oraz obrazom o poważniejszej tematyce. Od niedawna do oferty dołączyły obrazy w technice farb akrylowych.
 
Możesz u mnie zamówić zindywidualizowane:
* obrazy dekoracyjne do wnętrza Twojego mieszkania
* ilustracje do książek
* obrazy okolicznościowe (z okazji Dnia Matki, Ojca, z okazji urodzin, ślubniki, portrety rodzinne itp.)
* ilustracje z okazji narodzin dziecka lub Chrztu Świętego


Rozgość się w moim sklepie. Mam nadzieję, że Twoje oczy się zaśmieją do moich ilustracji.
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl