B2B

Marka Anna Bednarczyk Ilustracje powstała po to, aby zatrzymać ludzkie emocje na kartce papieru. Stąd też wypływa motto firmy: Maluję emocje. Koloruję wspomnienia. Tworzę obrazy oraz ilustracje na indywidualne zamówienie, jak również współpracuję m.in. z restauracjami, drukarniami, agencjami reklamowymi oraz wydawnictwami literackimi. Jestem autorką ilustracji do książeczki dla dzieci "Finansowe przygody Ali i Ady. Ala, Ada i pieniądze" autorstwa Tomasza Małka. Tworzę obrazy do przestrzeni publicznej, jak hotele i pensjonaty. Moja twórczość sprawdza się w gabinetach terapeutycznych i przychodniach dla dzieci. 
Zapraszam do współpracy firmy, dla których ważne jest profesjonalne podejście do realizacji projektu i kreatywność przy opracowaniu pomysłu.


Można u mnie zamówić:
* obraz dekoracyjny do biura/lokalu usługowego/gabinetu
* grafiki oraz ilustracje do materiałów promocyjnych lub na stronę www
* grafiki produktowe
* ilustracje do książek
* obraz malowany na ścianie


Wartości jakimi się kieruję to:
* empatia i relacyjność z klientem
* dobra komunikacja
* dawanie odrobinę więcej niż jest oczekiwane

Ponieważ dobra komunikacja jest dla mnie szczególnie ważna, każdą pracę rozpoczynam od wnikliwego wywiadu (briefa), aby poznać oczekiwania oraz inspiracje zamawiającego. Jest to niezobowiązująca forma pierwszego kontaktu, która pozwala mi ustalić punkty wspólne naszych wizji. .

Zapytania o współpracę, zamówienia oraz prośbę o briefa proszę kierować na adres: anna@bednarczyk-illu.pl albo telefonicznie: 609 818 766.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl