• Współpraca

Marka Anna Bednarczyk Ilustracje powstała po to, aby zatrzymać ludzkie emocje na kartce papieru. Stąd też wypływa motto firmy: Maluję emocje. Koloruję wspomnienia. Tworzę obrazy oraz ilustracje na indywidualne zamówienie, jak również współpracuję m.in. z rękodzielnikami, drukarniami, agencjami reklamowymi oraz wydawnictwami literackimi. Tworzę obrazy do przestrzeni publicznej. Moja twórczość sprawdza się w gabinetach terapeutycznych i przychodniach dla dzieci. Projektuję grafiki produktowe oraz kartki okolicznościowe.
Zapraszam do współpracy firmy, dla których ważne jest profesjonalne podejście do realizacji projektu i kreatywność przy opracowaniu pomysłu.

Można u mnie zamówić:
* obraz dekoracyjny do biura/lokalu usługowego/gabinetu
* grafiki do materiałów promocyjnych lub na stronę www
* grafiki produktowe
* ilustracje do książek
* projekt karnetów okolicznościowych lub na potrzeby firmy

Wartości jakimi się kieruję to:
* empatia i relacyjność z klientem
* dobra komunikacja
* dawanie odrobinę więcej niż jest oczekiwane

Ponieważ dobra komunikacja jest dla mnie szczególnie ważna, każdą pracę rozpoczynam od wnikliwego wywiadu (briefa), aby poznać oczekiwania oraz inspiracje zamawiającego. Jest to niezobowiązująca forma pierwszego kontaktu, która pozwala mi ustalić punkty wspólne naszych wizji. 

Zapytania o współpracę, zamówienia oraz prośbę o briefa proszę kierować na adres: anna@bednarczyk-illu.pl albo telefonicznie: 609 818 766.